Evoplay ma na celu gwiazdy z cyklem szczęścia

13 maja 2023 Wysłany w Gry, Slots.. przez Bez komentarza

Jako jeden z najbardziej ekscytujących Nowe kasyno Deweloperzy w 2023 roku, Evoplay. Uderza w kamień milowy z najnowszym slotem. ten Cykl szczęścia otwór W przeciwieństwie do niczego, że gracze PL miała szansę biegać, jeśli chodzi o owoce.

Oprócz wciągającej rozgrywki i niesamowitych wizualizacji, że evovlay Funkcje w jego szczelinach, ten ma wiele do zaoferowania. Więc jeśli jesteś fanem Unikalne automaty do owoców online, Upewnij się, że nie przegapisz tego, ponieważ kopimy go głęboko!

Najpierw spójrz na najnowsze gniazdo owocowe Evoplay

Chociaż wydaje się to klasyczne i nowoczesne gniazdo owocowe, cykl gry Sztuć jest znacznie więcej. Po pierwsze, gracze PL, aby zobaczyć grafikę gwiazdową zawartą w rozgrywce, aby odwołać się do gniazda.

Jednak Evoplay nie jest wśród dostawców, którzy sprawiają, że swoje automaty wizualnie imponujące tylko po to, by przyciągnąć graczy. Ta gra oferuje również niesamowite potencjał zwycięski, co czyni go prawdziwym rozkoszą dla punters PL. Grid gniazda 5 × 4 z ustalonymi 20 liniami płatnymi sprawia, że jest to arcydzieło slotu owocowego.

Wśród funkcji rozgrywki jest kilka aspektów cyklu szczęścia, który warto zwrócić uwagę. Symbole gry obejmują niskie płatne cytryny, pomarańcze, śliwki, oraz wiśnie.

Jeśli chodzi o symbole premium, mamy Zielony, czerwony oraz niebieski sevens. to wypłacić x25 dla pełnej linii. Nadal Purpurowy Sevens. są najbardziej ekscytującymi regularnymi symbolami gry, służą również jako Dzikie.

Najnowsze gniazdo owocowe EvoPlay obejmuje również symbole bonusowe w kształcie supernovy z wyznaczoną wartości mnożnika.

Cechy cyklu gniazda szczęścia

Jeśli uważasz, że wspomniane aspekty są wszystkim, co sprawia, że najnowszy slot evoplay imponujący, pomyśl ponownie. Cykl szczęścia Slot jest jednym z rzadkich gier owocowych, które pochodzą z bonusowa runda. Aby wywołać go, gracze PL będą musieli wylądować 5 symboli bonusowych jednocześnie.

Potem przekształca się konfiguracja kołowrotka i kolejna 5 × 4 siatka pojawia się nad istniejącą. Mimo to dodatkowe wiersze są zablokowane na początku bonusu. Gracze otrzymują tylko 3 obroty z symbolami bonusowymi zamkniętymi na miejscu i zajmuje więcej rozpraszacz, aby odblokować nowe wiersze.

Gracze otrzymują bonusowy bonusowy za każdy nowy, aby rozproszyć te ziemie, a odblokowanie 4th. wiersz. Potem każde dodatkowe 4 scatters odblokowuje inny wiersz, aż wszystkie 8 rzędów są w grze. Tylko symbole bonusowe z gruntami mnożnikowymi podczas bonusu i blokują się na miejscu aż do końca rundy.

Mimo to prawdziwa radość gry jest jackpoty, jak mini płaci x20, nieletni wyposażony jest w X60 i główny w stawce X200. Największy jackpot, Epic Jackpot oferuje największą nagrodę w grze X5000! Evoplay naprawdę wyróżnia się tym gniazdem, a także oferuje kilka gier stołowych bakarat., Texas Holdem., oraz ruletka Gry!

Więcej o

Wyświetl posty. - Odwiedź stronę