Nolimit City zapewnia, że ich nowa szczelina jest twardo w dzikim zachodnim motywie

23 maja 2023 Wysłany w Aktualności, Slots.. przez Bez komentarza

Jeśli jesteś fanem The Wild West Theme w automacie online, a następnie nową wersję przez Nolimit City. jest idealnym dopasowaniem! Wszyscy nowy Gunfight XUndge Etap. Gra oferuje więcej niż satysfakcjonujący przegląd tematu.

Funkcje rozgrywki są również świetne dla gniazda wykonanego we współpracy z Netent... Dla maksymalnych wyników. Jeśli lubisz grać w gry z tym motywem, dołącz do nas na drodze, aby rozwinąć wszystko o grze!

O nowej grze Slot Nolimit City

Nolimit City jest dostawcą automatów online na wzniesieniu, a ostatnie wyniki potwierdzają to. Firma podpisała pewne potencjalne oferty z głównymi dostawcami oprogramowania do kasyna online.

Wszystko to spowodowało, że ich gry są dostępne na prawie każdym kasynie online w PL. Teraz gracze mogą skorzystać z bonus depozytowy Oferty i inne promocje gry Nolimit City Games. Mimo to El Paso Gunfight Xtunge oferuje więcej niż wystarczającą ilość dreszczyzny samodzielnie.

Gra jest wyposażona w unikalny zestaw, oferujący wybór dla graczy. Wybór układu określa również zmienność gry jako 4-3-3-3-4 służy jako wysoce lotny konfiguracja.

Głównym charakterem gry jest Dallas Stoudenmire i główne centra cechowe na postaci. ten Nudająca funkcja dzikich Aktywuje po rozszerzaniu dzikiej ziemi na bębnach. Bez względu na to, ile punktów symboli przykrywa, te dzikie zawsze spowodują pełną rozbudowę bębnów.

Dodatkowe funkcje gry Zachodnia

Najnowsze wydanie miasta Nolimit prawie wydaje się oglądać dzikiego na zachodnim filmie. Cały układ gry wydaje się dość wybuchowy wszędzie.

Jedną z głównych atrakcji turysycznej Wild Feature wiąże się z rosnącym mnożnikiem, który zwiększa każdy szturchnięcie dzikiego. Pozostała cecha gry jest Funkcja Zastępca i Marshall Raid. Ta opcja jest aktywowana po tym, jak te odznaki lądują na siatce.

Zastępca znaczek zamieni wszystkie symbole o niskiej wartości w tym samym symbolu, aby stworzyć kilka wygranych. Podobnie, gdy odznaka Marshall jest widoczna, konwertuje symbole premium do dopasowanych.

W ten sposób gracze nowej gry Nolimit City będą mogli trafić kilka wyjątkowych wygranych. Główną atrakcją gry jest jednak Gunfight Spins. sekwencja.

Potrzeba 3 symboli rozproszonych, aby wywołać bonusową rundę, a rozprasza się podwójną rolę. Mianowicie, scatters pozostają na siatce podczas bonusu, jak porusza się dzikie. Każdy spin doprowadzi do nowej pozycji losowych ruchomych dzikich.

Mimo to zdobywcy dzikie są tu najważniejsze, ponieważ dwa razy dzikie typy łączą, przyznają mnożnik. Wartość wielokrotnego wzrostu dla każdej nakładającej się kombinacji dzikiej. W ten sposób gniazdo Xtunge Slot El Paso Gunfight udowadnia jego wartość.

Nolimit City naprawdę wykonał wyjątkową pracę z tym tytułem jako jeden z najbardziej ekscytujących nowych slotów. Wszystko, co teraz opuścił, jest dla Punters PL dołączyć do gry Wild West Adventure!

Więcej o

Wyświetl posty. - Odwiedź stronę