Pip's Quest to najnowszy uwalnianie slotów z OneTouch

11 maja, 2023 Wysłany w Aktualności, Slots.. przez Bez komentarza

Przygotuj się na rzucenie kości na siatce na szczelinie i zdobyć wysokie wygrycia niebo Pip's Quest Slot przez Jeden dotyk. Najnowsza gra przez stosunkowo nowego dostawcy online Gry kasynowe Wydaje się przyjemną niespodzianką.

Miłośnicy Slot PL rzadko otrzymają szansę doświadczyć czegoś takiego jak ta gra. Powszechnie różni się od wszystkich innych automatów online. W istocie gra reprezentuje gniazdo wielopoziomowe, które tworzy dodatkowy dreszczyk emocji dla graczy. Pamiętaj więc, aby trzymać się, aby uzyskać więcej szczegółów dotyczących tego niesamowitego nowego szczeliny!

Co wyróżnia gniazdo Quest Pip's Slot od reszty?

Dzięki najnowszej grze OneTouch jest imponujący design i układ. Mianowicie gniazdo Quest PIP obejmuje wszystkie niezbędne składniki dla doskonałego doświadczenia w automatach online. Być może niektórzy gracze będą rozczarowani brakiem Darmowe spiny premia.

Mimo to gra nadal zawiera jeden z najbardziej specyficznych wzorów szczelin, podczas gdy Bonus quest. Wydaje się imponujący. Gdy gracze wchodzą do gry, bohater z serii slotów o nazwie PIP przyłączy się w prawo. Następnie bohater znika, pozostawiając graczy samodzielnie z grą przez jakiś czas.

Wszystkie symbole gry są różnymi kolorowymi kościami z kości punktami w zakresie od 1 do 6. Nieco nieco wydaje się logiczne, że strona kości z 6 punktami płaci najwięcej.

Z drugiej strony gracze otrzymają niskie wypłaty z boku z jednym punktem. Mimo to wypłaty gniazda zadań PIP i bonus misji sprawiają, że jest to wyjątkowe, jak to jest.

Scoring Great Wins Usługi przy bonusie

Kolejny ekscytujący fakt na temat gniazda PIP jest w swoich wypłatach. System wypłat różni się od innych szczelin, ponieważ jest wyposażony w konfigurację kołowrotki 9 × 9.

Trzy rzędy składają się z 3 oddzielnych siatek 3 × 3. Jeśli jednak gracze mogą lądować 9 pasujących symboli na siatkach, będzie to liczone jako pojedyncze uderzenie. Można więc uderzyć w wyjątkowe wypłaty dzięki unikalnej mechanikom gry.

Ponadto bonusowa runda jest w lidze własnej z mistrzowsko zaprojektowaną trasą misją. Unikalny symbol bonusu czerwonego może tylko wylądować w środku wymienionych oddzielnych siatek 3 × 3. Każda odgrywa nagrody Symbol Gracze One Dice Roll na trasie misji.

Potem, bohater gier PIP pojawia się po raz kolejny, aby podjąć trasę misji. Wśród zaangażowanych opcji Miss Spots obejmują liczne opcje.

Jeśli pip ląduje na Losowa wartość Wygrana Pole, zwycięzca zostanie dodany do konta gracza. ten dodatkowa rolka nagradza kolejną rolkę do kości, podczas gdy gotówka wygrywa spot. gwarantuje wypłatę.

Gracze mogą również uderzyć w miejsca, które umożliwiają pominięcie PIP do pominięcia kilku punktów, a pole back-to-start uruchamia funkcję. Bonusowa runda automatu PIP jest naprawdę wydaje się grą w tablicy, dając grę wyjątkowego dreszczyny.

Więcej o

Wyświetl posty. - Odwiedź stronę