Yggdrasil podpisuje nową ofertę z Jade Rabbit Studio

29 maja, 2023 Wysłany w Aktualności, Oprogramowanie przez Bez komentarza

Nowa i ekscytująca aktualizacja istniejącego Mistrzowie Program jest tutaj jako Yggdrasil.. wprowadza Jade Rabbit Studio.. Newbie w produkcji automatów online otrzyma zatem wskazówki i porady od jednego z znanych wydawców.

Ponad dziesięcioleciami w kasynie online, Yggdrasil wie, jak zwiększyć zaangażowanie graczy. Jade Rabbit Studio teraz zdobywają niezbędne gniazda zapewniające doradztwo, ale będzie również współpracować z Yggdrasilem.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, że wszystko, co sprawia, że ta nowa współpraca w kasynie online jest tak wyjątkowa!

Jade Rabbit Studio dedykowane do automatów premium

Stosunkowo nowe studio automatów online nie zwrócił uwagi Yggdrasilu bez powodu. Podczas dwóch lat produkcji slotów firma nauczyła się zapewnić gry ekscytujące dla wszystkich graczy. To nie jest takie łatwe zadanie w dzisiejszym świecie gier online.

Przez program Masters YG słynny dostawca Gry kasynowe Dla rynku online ma na celu współpracę z innymi. Obejmuje to młode i potencjalne firmy, takie jak Studio Jade Rabbit.

YG System Masters nie jest wyłączony wyłącznie na podniesieniu zatrzymywania Yggdrasila jako firmy. Jest raczej oparty na współpracy z innowacyjnymi nowymi dostawcami jako wyjątkową mieszankę tradycji i oryginalności.

Pamiętając o długiej historii Yggdrasilu w tej dziedzinie, tradycyjna część jest z pewnością zawarta we wszystkich grach. Ale to innowacja przyniosła nowym dostawcom, że Yggdrasil szuka przez cały program.

Jade Rabbit Studio z pewnością pasuje do opisu, ponieważ ich szczeliny są wyjątkowe w kilku aspektach. To sprawia, że idealne dla programu Masters YG, który może spowodować poprawę Jade Rabbit Studios.

Yggdrasil zyskuje dużo z transakcji

Po podpisaniu podobnych umów o partnerstwie z potencjalnymi dostawcami szczeliny Yggdrasil staje się ewoluować z Jade Rabbit Studio. Wcześniej dostawca nawiązał Gameart.., Reelplay., oraz Gry kuloodporne.

Wraz z dodatkiem Jade Rabbit Studio Games wśród istniejących partnerów, program nadal rośnie. Misją Yggdrasila ma mieć dziesiątki nowych dostawców szczelnych pod jego skrzydłem, aby zwiększyć wpływ na grę.

Z pewnością istniejący portfel Slot Studio Rabbit Jade może znacznie pomóc w tej misji. Niektóre z gier, które wyróżniają się z kolekcji Słowo Thoth., Wakacje bębnowe, oraz Czerwone gorące bębny.

Znaki Jade Rabbit Studio są interesujące ze względu na ich wielki odwołanie w grze i w odniesieniu do układu. Mianowicie technologia GATI wykorzystywana przez Yggdrasil może jeszcze bardziej poprawić gry i ich wizualizację. Nadal sytuacja wydaje się wystarczająco przyzwoita, nawet teraz na początku współpracy.

Slotle zaprojektowane przez Jade Rabbit Studio wyposażone są w ekscytujące elementy akcji, takie jak losowe dzikie, symbole tajemnicze i rozszerzające się dzikie. Co więcej, niektóre gry takie jak Słowo Thoth obejmują ponad 4 000 opłaconych sposobów!

Wreszcie, dla tych, którzy preferują klasyczne gniazda wideo z nowoczesnym odwołaniem, Skrzydła Hermesa. jest wyborem. Mam nadzieję, że wspólne wysiłki Jade Rabbit Studio i Yggdrasil spowodują jeszcze lepsze nowe gry na automat!

Więcej o

Wyświetl posty. - Odwiedź stronę