Avalon II Slot Review - Darmowe spiny i bonus

Funkcje slotów

Oprogramowanie:
Microgaming..
Gatunek muzyczny:
Slote wideo
Kołowrotki:
5
Paylines:
243.
Min Moneta Rozmiar:
1,5
Maksymalny rozmiar monet:
7,5
Maksymalny zakład:
7,5
Dzikie:
Automatyczne odtwarzanie:
Progressive Jackpot:
Rozpraszać:
Ocena:
Avalon II Casino Slot

Gra online Gra Avalon II zabiera graczy na przygodę w świecie króla Arthura i gospodarza innych intrygujących postaci. W tej grze gracze cieszą się niesamowitym 243 sposobami na wygraną bez użycia standardowych linii płatniczych. Wszystkie zakłady w tej grze jest oparte na strukturze gry linii 30 płatnych. Minimalny zakład na spin wynosi zaledwie 30 ¢, maksymalnie 7,50 USD. Nie ma tutaj rozszerzonych opcji zakładów tutaj, aby zachęcić wysokie rolki, ale sama gra oferuje niesamowitą wartość rozrywki i wielokrotne nagrody rozdzielone ponad ośmiu rund bonusowych.

Gra

Avalon II zawiera wszystkie standardowe funkcje wspólne dla gier opracowanych przez mikrogamingowe szczeliny. Dziki symbol może być zastąpiony dla wszystkich typowych ikon gier i pomaga tworzyć zwycięskie kombinację. Ikona rozproszenia, która oferuje natychmiastowe wypłaty, gdy trzy lub więcej z nich pojawia się w dowolnym miejscu na bębnach. Główna gra główna gra jest jednak świętym Graalem, wywołanym, gdy gracz osiąga trzy rozpraszacze.

Kiedy zaczyna się bonusowa runda, gracze muszą ukończyć pierwszy etap. Po zakończeniu każdego etapu gracze powrócą do głównej gry. Za każdym razem, gdy pojawiają się trzy kolejne scatters, gracze, awans do następnego etapu. W tej grze jest łącznie ośmiu takich rund. Bonusy oferują mnożniki lukratywne graczy, bezpłatne dodatkowe spiny i gry bonusowe. Istnieją pewne sposoby gromadzenia wypłat, jednocześnie ciesząc się wszystkimi działaniem Avalon II.

Istnieje również rozszerzająca się dzika ikona, która pojawia się tylko na trzecim bębnach. Obejmuje cały kołowrotek, prowadzący do wyższych wygranych. Inna interesująca funkcja jest wyzwalana, gdy Merlin pojawia się w dowolnym miejscu na którymkolwiek z bębnów. Merlin oferuje losowe nagrody pieniężne lub mnożniki.

Nawet bez progresywnego jackpota gracze mogą zebrać bardzo imponujące nagrody. Podczas głównej gry maksymalna wypłata wynosi 2000 monet, wzrosła do 10 000, gdy gracz umieszcza pięć zakładów monety. Podczas wolnego wiruka gracze, którzy zakładają pięć monet, mają możliwość wygrania do 2 430 000 monet. W tych rundach możliwe jest wypłatę monety 25,495.

Bonusy.

Lake of Legend to gra rolkowa do kości, w której gracze próbują ukończyć mityczny miecz Excalibur, wprowadzając wszystkie jego fragmenty z powrotem przez kuźnię. Kostki ujawniają liczby odpowiadające określonej liczbie fragmentów. Jeśli wykonany jest mecz, fragment pasujący do numeru kości jest przeniesiony do kuźni. Numer, który dostaje gracz jest równy mnożnikowi wypłaty.

Wartość misty pozwala graczom wybierać ich dziko. W sumie 15 darmowych dodatkowych spinów jest dostępny na 1x mnożnik. Gracze wybierają jeden symbol wysokiej klasy, aby zachowywać się jak bardzo wolny. To dodatkowe dzikie oferuje 2x mnożnik na wolności.

Szeptające drewno pozwala graczowi wybrać jedną z pięciu opcji, aby osiągnąć najwyższy możliwy mnożnik (160x). Gracze mogą również wybrać Forest Falls z 20 Darmowe spiny i 1x mnożnik.

Wilgotne dzikie rozszerza się w dół, gdy wyląduje na pierwszym lub drugim rzędzie bębnowy i posiada pojedynczy spin.

Dusky Moors wyświetla dwanaście elementów na ekranie gry. Gracze muszą pasować do dwóch samych hełmów. Każdy Helm ma zakres mnożnikowy 6x do 20X. Każdy nie pasujący pick zwiększa mnożnik z 2x do 8x.

Morgan's Care pojawia się dalej i nagrody Gracz 20 darmowych spinów z 2x mnożnikiem. Każda kolejna wygrana zwiększa mnożnik, zaczynając od 2X i przechodzić do 3x, 4x, 5x i 6x. Możliwe jest osiągnięcie mnożnika 6x we wszystkich darmowych spinach w tej grze.

W hali cieni każdy ruch zarabia gracza na nagrodę pieniężną. Jeśli gracz z powodzeniem blokuje lub atakuje, kwota nagrody pieniężnej zmienia się. Gracze wybierają najlepsze ruchy do ataku lub zablokowania czarnego rycerza w celu odzyskania świętego Graala.

Isle of Avalon pozwala graczom obracać koła, aby osiągnąć najwyższy możliwy mnożnik. Gracze mają cztery łączne koła, ale mogą tylko odblokować czwarty z zerową na trzecim. Numery wygrane na każdym koła określają przyznawane mnożnik.

Spróbuj dzisiaj Avalon II

Przy tak wielu atrakcyjnych opcjach Avalon II jest pewien, że okaże się doskonały wybór dla graczy, którzy cieszyli się grając oryginał i doceniają zabawę z rozrywkowymi bonusami.

Zagraj teraz