Gonzo's Quest Slot Review - Darmowe spiny i bonus

Funkcje slotów

Oprogramowanie:
Netent...
Gatunek muzyczny:
Slote wideo
Kołowrotki:
5
Paylines:
20.
Min Moneta Rozmiar:
0,01
Maksymalny rozmiar monet:
0,5
Maksymalny zakład:
50.
Dzikie:
Automatyczne odtwarzanie:
Progressive Jackpot:
Rozpraszać:
Ocena:
Czas iść na przygodę z gonzo's Quest Slot

Gaz Gonzo's Quest Slot to gra, która mówi opowieść o charakterze o imieniu Gonzo i poszukiwaniem, który robi dla ziemi znanej przez nazwę El Dorado. Wszyscy wiedzą o opowieściach o El Dorado, mityczne miasto złoto, które jest wykonane ze złota, a mimo to nie ma tego miejsca. Gonzo szuka teraz tego pięknego miasta złota w przygodzie życia. Gracze, którzy grają w tę zgrabną grę, będą mogli pomóc Gonzo w poszukiwaniu skarbów, wyszukiwania, które miejmy nadzieję, że zakończy się zarówno w graczu, jak i Gonzo uzyskanie znacznych ilości ich skarbów! Ta gra została zaprojektowana z grafiką, która jest 3D i po prostu niesamowita, I są też inne bardzo fajne animacje wideo, które gracze będą mogli zobaczyć, jak idą w swoich przygodach. Gon Gonzo's Quest Slot ma łącznie 5 bębnów i 20 linii płatniczych, a gracze mogą wybierać między zwiększeniem lub zmniejszaniem wartości monet od 0,02 USD do 1 USD, w ten sposób gracze mogą wybrać coś w swojej strefie komfortu. Całkowity zakład, który sprawia, że ​​gracz zostanie wyświetlony na ekranie poniżej głównych przycisków; Istnieje oczywiście kolejny zestaw ikon, które są wykonane do sterowania dźwięku, a także wykonane do sterowania opcjami automatycznego spinów.

Netent, opracowywana firma rozwijająca się, wykonała niesamowitą pracę z projektowaniem tych grafiki, wszystkie z nich są tak pełne koloru, żywych i inteligentnie ustawionych na miejsce, gdzie scena wygląda jak ziemia, w której historia jest rozwikła się. Ta scena jest Jungle Azteków, to po prostu pełne świątyń i skał, które mają symbole i znaki znajdujące się na nich.

Zadanie Gonzo zaczyna się od nich ustawienie żagla i zabieranie malutkiego objazdu, które ma być znalezienie dodatkowych skarbów i artefaktów na drodze, a to jest lokalizacja, w której to wszystko się zaczyna. Ta gra jest również wyposażona w ścieżkę dźwiękową, która jest tuż za niesamowita i obejmuje dźwięk spadających płyt skał, które trwają w Jungle Azteków. Gracze powinni z pewnością przygotować się do przygody, która jest po prostu pełna niespodzianek po drodze.

Gra jest ustawiona, gdzie ikony, które są na bębnach, są tworzone, aby wyglądały jak one wyrzeźbione na kwadraty wykonane z kamienia, które tworzą, co dzieje się w bębnach. Gracze prawdopodobnie będą w szoku, kiedy dowiedzą się, że skały lub kamienne płyty spadają w czasach, które obracają, zamiast zwykłego ruchu spinowego, że kasyna zazwyczaj mają swoje automaty, gdy robią ruchy. Niektóre symbole, które gracze będą mogli znaleźć w tej grze, będą idolem zdrowotnym, pożarnikożernik, idol rybny, księżycowy idol, aligator idol, idol węża i idol ptaka.

Największym dodatkiem gry Gonzo's Quest Slot jest bębnami lawinowymi. Ta funkcja pomoże graczom, jeśli chodzi o więcej kombinacji, które wygrywają. W czasie funkcji lawinowej gracze będą mogli zobaczyć symbole, które tworzą zwycięską linię świecą, a następnie znikają w ziemię poniżej, i że pozostawia pokój w bębnach na drugą lawinę, która umieści kilka nowych bębnów w grę, a następnie dadzą graczom kolejną szansę na wygraną duży.

Gracze będą miały szansę zagrać w darmową bonusową rundę, która jest innym sposobem mówienia Darmowe spiny runda bonusowa. Jeśli gracz wyląduje symbol rozproszony, aktywują wolne obroty lub wolne spadki okrągłe. Jeśli gracz otrzyma trzy lub więcej złotych ikon, będą mogli wywołać dziesięć darmowych upadków.

Gon Gonzo's Quest Slot jest jednym z największych kreacji Netentu. Ta gra jest pełna niesamowitej grafiki, efektów dźwiękowych i dodatkowych funkcji bonusowych, które utrzymają każdy gracz na skraju ich siedzenia. Dla większości graczy ta gra jest najlepszą przygodą slotową i jest to po prostu pełne rzeczy, które mogą przyciągać uwagę każdego gracza. Gracze w tej grze będą mieli zabawną przygodę, pomagając Gonzo w swoim dążeniu, aby znaleźć skarb, a oni będą miały szansę zdobyć całkiem fajny skarb, jeśli będą grać w bębnach!

Zagraj teraz