Secret of the Stones Review - Darmowe spiny i bonus

Funkcje slotów

Oprogramowanie:
Netent...
Gatunek muzyczny:
Slote wideo
Kołowrotki:
5
Paylines:
25.
Min Moneta Rozmiar:
0,01
Maksymalny rozmiar monet:
0,5
Maksymalny zakład:
125
Dzikie:
Automatyczne odtwarzanie:
Progressive Jackpot:
Rozpraszać:
Ocena:
Sekret kamieni
Sekret kamieni został opracowany przez Netent, lidera w gnieźnych grach wideo przez ponad dziesięć lat. Produkowali popularne gry, takie jak Mega Fortune i South Side Video Slots. Sekret kamieni jest dodatkiem do rodziny Netent i ma wszystkie funkcje, które sprawiają, że ich gry są tak atrakcyjne.
Video - Zestaw w czasie Druids i Celtic Lore, tajemnica kamieni ma oszałamiającą i żywe grafiki, które sprawiają, że rozgrywka jest bardziej przyjemna.
Audio - muzyka w tajemnicy kamieni jest tym, czego można oczekiwać od gry na automatę graną w mitycznym otoczeniu. Są borące dzwonki i dzwonki, które zabiorą gracza z powrotem na czas.
Gra Gra - Jest pięć bębnów, a gracz może obstawiać do 25 linii. Podobnie jak większość gier SLOTS, dopasowane symbole oznaczają wygraną. Gracz otrzyma dziesięć Darmowe spiny Jeśli trzy symbole rozproszone pojawiają się w dowolnym miejscu na bębnach. Funkcja wolnej wirowania jest prawdopodobnie najbardziej przyjemną częścią tajemnicy gry kamieni, a gracz może zebrać różne bonusy, takie jak; Więcej spinów, mnożników, dzikich symboli, a nawet do 2 dzikich bębnów.

Gdy gracz będzie w trybie swobodnego spin, zaczyna się bębnowa (prawdziwa) zabawa. Przed przędzeniem gracz wybiera kilka kamieni w zależności od liczby symboli rozproszonych, a pod każdym z tych kamieni jest więcej atrybutów bonusowych. Wszystkie funkcje bonusowe są stosowane przed rozpoczęciem dziesięciu spinów, które sprawiają, że marzenia o wysokich wypłatach w zasięgu ręki.
Ogólnie - gracze przyciągają się do tajemnicy kamieni ze względu na wysokiej jakości grafikę, tematu gry, a muzyka podobna do fantasy. Pozostają w grze z powodu darmowych spinów, które są nieco wyjątkowe i bardzo ekscytujące w tej grze. Jednak wielu graczy narzekają na małe wypłaty i trudno mu uderzyć go naprawdę. Najwyższym symbolem jest jelenie, ale płaci tylko 1250 razy wakacyjny zakład za pięć rodzajów. Za dwadzieścia pięć centów, to wygrana 312,50 USD. Nie straszne, ale nie coś do pisania do domu. Inne symbole obejmują sowy, byki, węże i wilki. Najbardziej ekscytujące symbole są symbolem rozproszenia drzewa, który uruchomi darmową grę spinową i symbol dzikiego druida. Nie ma wypłaty za uzyskanie trzech symboli rozproszonych, ale to aktywuje wolne obroty, gdzie jest to nieuniknione, że gracz wygra trochę pieniędzy.
Gracze skomentują również, że gra ma więcej dzikich symboli niż zwykła automat, która wygrała częste występowanie, choć z niskimi wypłatami. Ale ze względu na częstotliwość symboli, gra gra trwa dłużej w tajemnicy gry kamieni niż z innymi automatami. W istocie twoje pieniądze pójdą dalej. Gracze wydają się albo nienawidzić gry, ponieważ zajmuje wszystkie swoje pieniądze i ślubuj, żeby nie wrócić, albo kochają grę, ponieważ nawet jeśli jeszcze nie uderzą go duże, wierzą, że potencjał jest tam. Doskonała grafika i bonusowe funkcje dokonują tajemnicy kamieni bardziej ekscytujących niż wiele innych gier i utrzymują lojalnych graczy wracających do większej akcji.
Dla tajemnicy kamieni, powrót do gracza (RTP) wynosi 96,7%, a pomimo wielu komentarzy niskich wypłat, inni gracze zgłosili blisko 1000% zwrotów podczas wolnej rundy wirowania. Większość wszystkich graczów zgadza się, że jest to maszyna do zabawy z powodu oczekiwania i radości wygenerowanej w tych bezpłatnych rundach wirowych. Zgadzają się również, że wizualizacje i animacje sprawiają, że gra warta sprawdzenia.

Zagraj teraz