South Park Slot Review - Darmowe spiny i bonus

Funkcje slotów

Oprogramowanie:
Netent...
Gatunek muzyczny:
Slote wideo
Kołowrotki:
5
Paylines:
25.
Min Moneta Rozmiar:
0,01
Maksymalny rozmiar monet:
#1
Maksymalny zakład:
125
Dzikie:
Automatyczne odtwarzanie:
Progressive Jackpot:
Rozpraszać:
Ocena:
Recenzja South Park Slot

South Park Slot to zabawne pięć bębnów i 15 linii płatnych linii automatów na podstawie popularnej serii Comedy TV. Slot wideo obiecuje ogromną wypłatę i inne zachęty. Każdy z głównych bohaterów ma własną grę bonusową oprócz 3 scyntylacyjnych mini-funkcji. Teoretyczny RTP tej gry jest ustawiony na wysokości 96,7%; Oznacza to, że gracz zarabia wypłatę w wysokości 96,7 USD za każde walizeniu 100 USD. Niezapomniana obsada dzieciuchych dzieci obejmuje Kyle, Stan, Cartman i Kenny. Snoc South Park Slot jest wyposażony w niektóre rozrywkowe funkcje, w tym unikalna animacja, głos głosowych i autentycznych dźwięków. Dźwięki i zabytki są wyciągane prosto z programu TV Park South Park.

Inne funkcje obejmują Ekran Intro, skrót klawiaturowy, tryb szybkiego odtwarzania i funkcja historii gry jest aktywowana tylko podczas odtwarzania z prawdziwymi pieniędzmi. Maksymalny i minimalny zakład na ten szczelinę wynosi odpowiednio 0,5 i 0,01. Aby wygrać twardą gotówkę, musisz zarejestrować i wybrać wartość monetę i poziom zakładu, zanim wypierało swoje szanse na bębnach. Kołowrotki wirowają przyciski z prawej i lewej strzałki. Pamiętaj, że możesz umieścić najwyższy zakład za pomocą funkcji Maxbet lub oglądać rolkę automatycznie, naciskając przycisk AutoPlay. Zasady gniazda South Park podane tutaj również dotyczą platformy mobilnej. Jednak selekcja wyznaniowa na linię nie ma zastosowania do tej platformy. W przypadku awarii wszystkie grę i płatność są unieważnione.

symbolika
Slot South Park oferuje niesamowitą tablicę symboli, które obracają się wokół znaków w programie telewizyjnym. W gnieździe South Park, regularne dzikie symbole zastępują wszystkie symbole z wyjątkiem symbolu bonusowego. Szczególne symbole obejmują ikony Cartman, Kyle, Stan i Eric, podczas gdy standardowe symbole obejmują Q, A, J i Q. Symbole te zapewniają najlepszą zwycięską kombinację, ponieważ oferują najwyższą wygraną na linii zakładów. Pozostałe dziki ma na celu uczynienie gniazda, wysoce angażujące się, to lepkie dziki, Ike Wild i Chunky Beefcake dziki. Ike Wild pojawia się na ekranie pod spinami Kyle. Kiedy widzisz ten symbol na bębnach, twoje szanse na wygranie dodatkowych spinów, zwycięstw monety lub 10X mnożnik wzrasta zasadniczo. Chunky Beefcake Wild pojawia się jako ogromny 3 x 3 bloków dzikich symboli w grze Cartman.

W przypadku maksymalnych zwycięstw, symbole obejmują całe bębny 2, 3 i 4. lepki dziki, z jego strony pojawia się w Stan Spin i obiecuje dodatkowe obroty. Szansa gracza, która zapewnia ogromną wygraną jest wzmocniona, gdy 3 lepkie dziki są umieszczone na kołowrotkach 2, 3 i cztery losowo. Mini-funkcje obejmują Cartman, Terrance i Philip i Mr Hankey. Ważne jest, aby pamiętać, że funkcja mini można aktywować tylko jeden na raz. Funkcja Cartman Mini jest dziki wołowy. Panie Hankey, z drugiej strony pojawia się jako trzy dzikie symbole na bębnach 5, 3 i 1. Terrance i Filip są losowo aktywowane, gdy trzy dzikie karty pojawiają się w dowolnym miejscu na bębnach 4, 3 i 2. Pamiętaj, że dzikie można zmienić dla każdego inny symbol z wyjątkiem symboli bonusowych.

Bonusy.
Snoc South Park Slot oferuje trzy bonusowe funkcje, gra Kenny, gra Cartman i gra Kyle. Gra Kenny zaczyna się od trzech życia, które musisz chronić, aby uniknąć zabijania Kenny w pułapkach Booby znajdujących się w strefie niebezpieczeństwa, aby wygrać. Jeśli poprowadzisz Kenny przez trzy różne strefy, mnożnik, zwycięstwo i strefy zagrożeń, możesz wygrać aż 2,500 $. Gra ma kilka scenariuszy gry końcowej. Po pierwsze, gdy Kenny udaje się dotrzeć do ostatniej strefy, a po drugie, gdy wszystkie życie Kenny'ego jest zagubione. Kyle obraca nagrody masywny dziesięć Darmowe spiny z szansą na więcej darmowych spinów.

W tej rundzie Kyle kopie Ike, aby otworzyć niesamowitą pamięć podręczną nagród, w tym obficie satysfakcjonujący mnożnik 10x. Okrągły zatrzymuje się, gdy wolne obroty wychodzą na koniec. W grze Cartman Twoim celem jest znalezienie ukrytych hipisów, rozpylając krzewy w pobliżu za pomocą piany. Jeśli znajdziesz dwa hipisy w tym samym buszu, wygrywa podwójna. Z drugiej strony, jeśli znajdziesz rocker, gra jest resetowana, aby dać Ci szansę zacząć od nowa. Twoim celem jest to, aby uniknąć niepokojenia funkcjonariusza policji, ponieważ nagrody pojawią się na gwałtowne zatrzymanie, jeśli dwukrotnie spryskasz policjanta. Te rundy gier są wywołane na bębnach pięć przez pojawienie się ikon postaci.

Zagraj teraz