Review Slot Starburst - Darmowe spiny i bonus

Funkcje slotów

Oprogramowanie:
Netent...
Gatunek muzyczny:
Slote wideo
Kołowrotki:
5
Paylines:
10.
Min Moneta Rozmiar:
0,01
Maksymalny rozmiar monet:
#1
Maksymalny zakład:
100
Dzikie:
Automatyczne odtwarzanie:
Progressive Jackpot:
Rozpraszać:
Ocena:
Slot Starburst Klasyczny ulubiony

Slot Starburst, przez Entertainment., Ma niezwykle ekscytujący i kolorowy interfejs, który został wydany w 2012 roku Chociaż gra nie oferuje ogromnej bonusowej okrągłej rundy ani wyjątkowym tematem, nadal jest uważany za jeden z bardziej popularnych gier slotowych konsekwentnie przez lata. Niektóre witryny kasynowe online i aplikacje oferują duże ilości wolnych spinów w grze dla nowych użytkowników. Dlaczego gracze tak bardzo lubią gniazdo Starburst?

Slot Starburst jest zdecydowanie jedną z najbardziej popularnych gier online w kasynie online. Chociaż gra jest uproszczona w konstrukcji i koncepcji, ta gra pozwala doświadczyć tajemniczych miejsc wizualnie z kolorowymi i hipnotyzującymi klejnotami, klejnotami i gwiazdami.

Posiada otwarte samouczek pojedynczego ekranu, który nie jest bardzo opisowy, a jeśli jeszcze nie wiedziałeś, jak łatwa jest gra, możesz stwierdzić pewny poziom trudności ze względu na oszałamiające wizualizacje. Gra Starburst Game Game jest łatwa, szybka i nieskomplikowana, ponieważ nie ma linii linii innych niż główna gra. To sprawia, że jest dostępny dla każdego graczy do gniazda.

Grafika Visual Slot Slot są jasne, wieczorowe i kolorowe. Projekt graficzny gry Slot i interfejs użytkownika są na poziomie, które fascynuje się z jego kolorowymi motywami. Jest to również powód, dla którego sama gra jest mnóstwem zabawy do gry. Istnieją typowe symbole "bar" wraz z klejnotami. Jednak ta gra korzysta z zaawansowanej grafiki wideo wraz ze wspaniałymi tłem i mistyczną muzyką i efektami dźwiękowymi.

Chociaż szczeliny mają tylko dziesięć linii, użytkownicy mogą wygrać w obu kierunkach. Gracze mogą wygrać od lewej do właściwych sukcesów, a także prawo do lewej kolejności, które nie są powszechne w gnieźnych grach. Ta funkcja zapewnia przyjemne niespodzianki, chociaż w grze nie ma rzeczywistej wyjątkowej wyjątkowej rundy.

Występuje funkcję, która jest dziki, który jest wolnym spinem, który ma maksymalnie trzy Darmowe spiny i żadna gwarancja, że wygrasz wszelkie dodatkowe punkty. Ta opcja jest pojedynczą wielokolorową symbolem gwiazdy, który wybucha i zamienia całą szpulę. "Wild" szpulę pozostanie aktywowany i na miejscu dla kolejnego wolnego spin, a następnie zniknie później. Jeśli jesteś na tym samym pojedynczym wolnym spin, a kolejna gwiazda symbol spada na jednej z pozostałych czterech bębnów, wtedy cykl trwa, a wszystkie dzikie bębny pozostają na miejscu do maksymalnie 3 dzikich bębnów. Poziom dzikiego Starburst pojawia się tylko na bębnach dwa do czterech. Starburst Wilds obejmuje również darmowy bonusowy re-spin wraz z maksymalną liczbą ponownych obrotów, które są dozwolone w jednej turze, co ma 5.

Ta gra ma elastyczne opcje zakładów, które umożliwiają zmianę rozmiarów monet. Możesz zmienić swoje linie płatnicze od jednego do dziesięciu i umieścić do dziesięciu monet na każdej z tych linii płatniczych. Istnieje opcja automatycznego wirowania do sterowania do 1000 obrotów, a także opcja MAX Bet, która umożliwia wybór z góry określonego maksymalnej kwoty zakładu za pomocą jednego kliknięcia. Druga ważna funkcja gniazda Starburst jest wyżej wymieniona opcja Zarówno Way Win. Dzięki tej funkcji możesz wygrać od lewej do prawej i od prawej do lewej na dowolnej aktywnej linii płatniczej. Ta funkcja jest bardzo korzystna i różni się od prawie każdej innej gry online, gdzie można tworzyć tylko zwycięskie kombinacje linii płatniczej na szczelinach od lewej do prawej. Gniazdo Starburst ma ponad 96% RTP i jest jedną z najlepszych gier Slots online w branży jako całości. Ta gra jest wyposażona w normalne wolne obroty, ale nie oferuje wielu dzwonów i gwizdków. Jest to klasyk, który ma kult. Gniazdo Starburst nie jest grą, która jest zapakowana w specjalne funkcje, ale Graphics Graphics i intrygujące efekty dźwiękowe mogły przyczynić się do długotrwałego miejsca jako ulubionego kasyna online.

Zagraj teraz