Thunderstruck 2 Pokie Review - Darmowe spiny i bonus

Funkcje slotów

Oprogramowanie:
Microgaming..
Gatunek muzyczny:
Slote wideo
Kołowrotki:
5
Paylines:
243.
Min Moneta Rozmiar:
0,01
Maksymalny rozmiar monet:
0,05
Maksymalny zakład:
15.
Dzikie:
Automatyczne odtwarzanie:
Progressive Jackpot:
Rozpraszać:
Ocena:

Gniazdo Thunderstruck 2

Thunderstruck II to gra na automatach online opracowana i wydana przez mikrogaming szczeliny. Po raz pierwszy rozpoczął się w maju 2010 r., Ta gra stała się jednym z najbardziej zabawnych gier online w wiodących kasynach online już dziś. Przyczyny tego są proste: gra zawiera pięć bębnów i imponujące 243 sposoby wygrania. Możesz założyć maksymalnie 300 monet na raz (aż 15 PLN za spin). Temat mitologii Norse Game dodaje swoje urok z imponującymi obrazami Nordic Gods, takich jak Loki, Valkyrie, Thor i Odin.

Mała 1000 jackpot monety może być nieco mniej niż niektórzy gracze zazwyczaj wolą, ale ogólna rozgrywka naprawdę nadaje silną atrakcyjność, a potencjalne wypłaty są bardzo imponujące, zwłaszcza na późniejszych poziomach. Logo dla Thunderstruck II to dziki symbol gry. Może być zastąpiony dla wszystkich innych symboli z wyjątkiem młotka Thora. Dziki symbol nie ma również zastosowania do funkcji losowo wywołanej wildstorm. Ta funkcja zarabia gracza jeden darmowy spin z maksymalnie pięcioma dzikim kołowrotkami. Jeśli gracz dostaje 4 lub więcej dzikich kołów, ogromna wypłata ma się wydarzyć.

Wielka Hala Obrachunków

Główną cechą Thunderstruck II jest świetną salą spinów. Oferuje bezpłatne dodatkowe obroty z unikalnym elementem wielokrotnego poziomu. Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, gracz musi osiągnąć trzy lub więcej młotów bonusowych. Istnieje suma czterech poziomów do tej funkcji bonusowej, która może być wyzwalana, wprowadzając bonusę w danej liczbie razy.

Bogowie

Spotykają się pierwszych graczy Norse Bóstwo, to Valkyrie. Jego cecha jest wyzwalana przez pierwszą czwartą wyzwalacze funkcji. Gracz otrzymuje 10 Darmowe spiny Z 5x mnożnikiem na wszystkich wygrywa. Gracze mogą ponownie wyzwalać jeszcze więcej darmowych spinów na tym poziomie.

Dalej jest Loki. Jego cecha jest wyzwalana po piątej przez dziewiąte wyzwalacze funkcji. Gracze otrzymują 15 dodatkowych obrotów i odblokowują funkcję dzikiej magii. Na środkowym bębnach gry dzikie magiczne symbole przekształcają inne symbole w jeszcze więcej dzikich.

Funkcja Odina pojawia się dalej i jest dostępna na dziesiątej do czternastej funkcji wyzwalaczy. Gracze odblokowują 20 darmowych spinów wraz z funkcją dzikiej kruka. Symbole kruk obracają inne symbole do mnożników 2x lub 3x losowo. Odblokuj dwa z nich, a gracz cieszy się mnożnikiem 6x.

Wreszcie gracz napotyka Thora. Jego funkcja jest dostępna na każdym funkcji wyzwalacza od numeru piętnastu. Na tym poziomie gracze 25 dodatkowych spinów na rolkach. Kolejne zwycięstwa stopniowe zwiększają mnożnik, począwszy od 2x aż do 5x. Istnieje potencjał odblokowania 5x mnożnika na każdym spinie na tym poziomie.

Po wyzwoleniu wszystkich czterech poziomów gracze mają możliwość wyboru na poziomie, które chcą. Wystarczy powrócić do wielkiej sali spinów i wybierz żądany poziom. Najlepszy ze wszystkich, ThundersTruck II ma funkcję pamięci, która pozwala graczowi odebrać grę, gdziekolwiek on lub ona skończyła. Pasek postępu pozwala graczowi wiedzieć, jak daleko w grze postępy w grze.

Chociaż BHUNDERSTRUCK II jest uważany za grę Slot Online Variance, jest to bardzo dobrze zrównoważona gra, która jest w stanie wytwarzać pewne duże i bardzo imponujące zwycięstwa. Rolling bębny i Thor w szczególności mają potencjał, aby dać graczowi masywne zwroty. Ten pierwszy jest taki fotelik, że jest używany w kółko, w gierach opracowanych przez mikrogamingowe gniazda - twórcy takich ulubionych kasyn online jak Avalon II i nieśmiertelny romans.

Zagraj teraz